Bid Wars - Depo Müzayedesi

Ücretsiz Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 66.34 MB
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma Tapps Games
Büyük paralar kazanmanızın zamanı geldi! Bu sıra dışı müzayede oyununda büyük miktarlar kazanmak için sezgilerinizi kullanın.

 Bid Wars - Depo Müzayedesi oyunu Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlere ücretsiz olarak sunulan bir strateji oyunudur.

 Bu oyunda amaç rakiplerinizi açık arttırmada yenmek ve satın aldıklarınız ile kar etmek. Bid Wars - Depo Müzayedesi oyununda en değerli silahınız sezgilerinizdir. Bid Wars?a ilk başladığınız da oyun sizden bir depo seçmenizi ve o depoya teklif vermeye başlamanızı istiyor.Siz ve rakipleriniz deponun içine kabaca bakmak için birkaç dakikaya sahipsiniz. Daha sonra teklifinizi vermeli ve ilginç şeyler kazanmayı ummalısınız.


 Heyecan dolu müzayede dünyasına adımınızı atın, garip ve nadir objeleri hiç beklemediğiniz yerlerde bulun. Eski bir basketbol topundan veya basit bir kağıt parçasından, kayıp hazinelere ve dünya dışı objelere kadar her şeyi bulacaksınız. Garaj satışlarından para kazanın ve efsane olun.Bid Wars oyununda daha fazla kar ettikçe, daha iyi açık arttırmalara katılabilirsiniz. Özel etkinliklere katılabilir, en iyi şehirleri ziyaret edebilir ve en iyi müzayedeci ile tanışabilirsiniz.Sonuç olarak Bid Wars oyunu müzayedelerden obje ve hazineleri toplayıp koleksiyon yapmak isteyen herkes için renkli grafikleri ile sizleri bekliyor.

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster
Bid Wars - Depo Müzayedesi indir